Федерація футболу
міста Харкова

Чемпіонат м. Харкова з футболу

Чемпіон та володар Кубку м. Харкова серед аматорів “Водоканал”

2 коло

# Команда Команда Дата Час Стадіон Рахунок

10 тур 20/07/2017  18-00

46 ХНУРЕ Водоканал 18.07 18-00 Динамо 1:3
47 ХНУПС Жихор 20.07 18-00 Зірка 1:3
48 ХТЗ Металіст-Юніор 20.07 18-00 ХТЗ 1:0
49 ХНУМГ ТАРХ 20.07 18-00    1:2
50 Алмаз Арсенал 20.07 18-00 ЗОШ № 66 3:3

11 тур 27/07/2017  18-00

51 Алмаз ХНУРЕ 27.07 18-00 ЗОШ № 66 1:4
52 Арсенал ХНУМГ 27.07 18-00 Спартак-Арсенал 3:1
53 ТАРХ ХТЗ 27.07 18-00 ХТЗ 1:0
54 Металіст-Юніор ХНУПС 27.07 18-00 ХНПУ 12:0
55 Жихор Водоканал 27.07 18-00 Жихор 0:3

12 тур 03/08/2017  18-00

56 ХНУРЕ Жихор 03.08 18-00   4:1
57 Водоканал Металіст-Юніор 01.08 18-00 Динамо 3:0
58 ХНУПС ТАРХ 03.08 18-00 Зірка 1:4
59 ХТЗ Арсенал 03.08 18-00 ХТЗ 6:0
60 ХНУМГ Алмаз 03.08 18-00 ЗОШ № 66 3:1

13 тур 10/08/2017  18-00

61 ХНУМГ ХНУРЕ 10.08 18-00 ХНУРЕ 0:3
62 Алмаз ХТЗ 10.08 18-00 ЗОШ № 66 1:5
63 Арсенал ХНУПС 10.08 18-00 Спартак-Арсенал 3:4
64 ТАРХ Водоканал 08.08 18-00 Динамо 1:7
65 Металіст-Юніор Жихор 10.08 18-00 ХНПУ 3:1

14 тур 17/08/2017  18-00

66 ХНУРЕ Металіст-Юніор 17.08 18-00 ХНПУ 2:6
67 Жихор ТАРХ 17.08 18-00 Жихор 2:5
68 Водоканал Арсенал 15.08 18-00 Динамо 3:0
69 ХНУПС Алмаз 17.08 18-00 Зірка 3:0
70 ХТЗ ХНУМГ 17.08 18-00 ХТЗ 2:0

15 тур 23/08/2017  17-30

71 ХТЗ ХНУРЕ 23.08 17-30 ХТЗ 4:0
72 ХНУМГ ХНУПС 22.08 17-30 Зірка 4:3
73 Алмаз Водоканал 23.08 17-30 ЗОШ № 66 0:9
74 Арсенал Жихор 22.08 17-30 Жихор 2:6
75 ТАРХ Металіст-Юніор 24.08 17-30 Жихор 1:4

16 тур 31/08/2017  17-00

76 ХНУРЕ ТАРХ 31.08 17-00 ХНУРЕ 0:0
77 Металіст-Юніор Арсенал 31.08 17-00 ХНПУ 9:0
78 Жихор Алмаз 31.08 17-00 Жихор 6:1
79 Водоканал ХНУМГ 29.08 17-00 Динамо 6:1
80 ХНУПС ХТЗ 31.08 17-00 Зірка 1:4

17 тур 07/09/2017  16-30

81 ХНУПС ХНУРЕ 07.09 16-30 Зірка 0:3
82 ХТЗ Водоканал 07.09 16-30 ХТЗ 0:4
83 ХНУМГ Жихор 07.09 16-30 Жихор 4:2
84 Алмаз Металіст-Юніор 07.09 16-30 ЗОШ № 66 1:1
85 Арсенал ТАРХ 07.09 16-30 Спартак-Арсенал 0:1

18 тур 14/09/2017  16-00

86 ХНУРЕ Арсенал 12.09 16-00 Спартак-Арсенал 4:1
87 ТАРХ Алмаз 14.09 16-00 ЗОШ № 66 4:0
88 Металіст-Юніор ХНУМГ 14.09 16-00 ХНПУ 6:2
89 Жихор ХТЗ 14.09 16-00 Жихор 1:5
90 Водоканал  ХНУПС 12.09 16-00 Динамо 3:0

1 коло

# Команда Команда Дата Час Стадіон Рахунок
1 ТУР  04/05/2017
1 Водоканал ХНУРЕ 06.05 17-00 Парк Перемоги 3:1
2 Жихор ХНУПС 04.05 17-00 Жихор 1:1
3 Металіст-Юніор ХТЗ 04.05 17-00 ХНПУ 2:0
4 ТАРХ ХНУМГ 04.05 17-00 Восток 3:0
5 Арсенал Алмаз 04.05 17-00 Спартак-Арсенал 3:1
2 ТУР 11/05/2017
6 ХНУРЕ Алмаз 11.05 18-00 66 Школа 3:0
7 ХНУМГ Арсенал 14.05 12-00 Спартак-Арсенал 2:4
8 ХТЗ ТАРХ 10.05 18-00 Старт 1:0
9 ХНУПС Металіст-Юніор 17-00 Зірка 1:10
10 Водоканал Жихор 18-00 Парк Перемоги 8:0
3 ТУР  18/05/2017
11 Жихор ХНУРЕ 18.05 18-00 Жихор 3:3
12 Металіст-Юніор Водоканал 18.05 17-00 ХНПУ 1:2
13 ТАРХ ХНУПС 18.05 18-00 Зірка 3:1
14 Арсенал ХТЗ 18.05 18-00 Спартак-Арсенал 0:11
15 Алмаз ХНУМГ 18.05 18-00 66 Школа 2:0
4 ТУР 25/05/2017
16 ХНУРЕ ХНУМГ 25.05 18-00 ХНУРЕ 5:0
17 ХТЗ Алмаз 25.05 18-00 ХТЗ 9:2
18 ХНУПС Арсенал 25.05 18-00 Зірка 2:2
19 Водоканал ТАРХ 25.05 18-00 Парк Перемоги 3:0
20 Жихор Металіст-Юніор 25.05 18-00 Жихор 2:4
5 ТУР  01/06/2017
21 Металіст-Юніор ХНУРЕ 01.06 17-00 ХНПУ 1:1
22 ТАРХ Жихор 01.06 18-00 Жихор 2:2
23 Арсенал Водоканал 01.06 18-00 Спартак-Арсенал 2:11
24 Алмаз ХНУПС 01.06 18-00 66 Школа 4:5
25 ХНУМГ ХТЗ 01.06 18-00 ХТЗ 0:10
6 ТУР  08/06/2017
26 ХНУРЕ ХТЗ 08.06 18-00 ХТЗ 0:1
27 ХНУПС ХНУМГ 08.06  18-00 Зірка 4:1
28 Водоканал Алмаз 08.06 18-00 Парк Перемоги 12:1
29 Жихор Арсенал 08.06 18-00 Жихор 5:0
30 Металіст-Юніор ТАРХ 08.06  17-00 ХНПУ 4:0
7 ТУР  15/06/2017
31 ТАРХ ХНУРЕ 15.06 18-00 ХНУРЕ 2:3
32 Арсенал Металіст-Юніор 15.06 18-00 Спартак-Арсенал 1:1
33 Алмаз Жихор 15.06 18-00 66 Школа 2:3
34 ХНУМГ Водоканал 13.06 18-00 Парк Перемоги 0:13
35 ХТЗ ХНУПС 15.06 18-00 ХТЗ 6:0
8 ТУР  22/06/2017
36 ХНУРЕ ХНУПС 22.06 18-00 Зірка 1:2
37 Водоканал ХТЗ 22.06 18-00 Парк Перемоги 1:1
38 Жихор ХНУМГ 22.06 18-00 Жихор 11:0
39 Металіст-Юніор Алмаз 22.06 17-00 ХНПУ 5:1
40 ТАРХ Арсенал 13.06 18-00 Спартак-Арсенал 5:2
9 ТУР  29/06/2017
41 Арсенал ХНУРЕ 29.06 18-00 Спартак-Арсенал 1:5
42 Алмаз ТАРХ 29.06 18-00 66 Школа 2:8
43 ХНУМГ Металіст-Юніор 29.06 18-00 ХНПУ 1:7
44 ХТЗ Жихор 29.06 18-00 ХТЗ 1:0
45 ХНУПС Водоканал  29.06 18-00 Зірка 0:9

В календарі можливі зміни.