Федерація футболу
міста Харкова

Чемпіонат м. Харкова з футболу серед ветеранів

Чемпіон та володар Кубку м. Харкова серед ветеранів СК “Місто”

# Команда Команда Дата Час Стадіон Рахунок
10 тур. 01.08.2017  18-00
46 Мала Рогань Хладік-ДКІ 01.08 18-00 Мала Рогань 1:4
47 Дружба Місто 01.08 18-00 Жихор 2:7
48 Зірка Фортуна 01.08 18-00 Зірка 5:3
49 Вікторія ХСС 01.08 19-00 Старт 5:0
50 Футбол-Енерджі КЛФ 02.08 18-30 УТБ Металіст 0:0
11 тур. 08.08.2017  18-00
51 Мала Рогань Футбол-Енерджі 08.08 18-00 Мала Рогань 0:3
52 КЛФ Вікторія 08.08 18-00 0:5
53 ХСС Зірка 09.08 18-00 Спартак-Арсенал 2:2
54 Фортуна Дружба 08.08 18-00 Дергачі 3:3
55 Місто Хладік-ДКІ 08.08 18-00 Олімпієць Люботин
12 тур. 15.08.2017  17-30
56 Мала Рогань Місто 15.08 17-30 Мала Рогань 2:4
57 Хладік-ДКІ Фортуна 15.08 17-30 Ім. Бобровик, Буди 3:0
58 Дружба ХСС 15.08 17-30 Жихор 3:4
59 Зірка КЛФ 16.08 17-30 Зірка 1:1
60 Вікторія Футбол-Енерджі 15.08 17-30 Старт 2:1
13 тур. 22.08.2017  17-30
61 Вікторія Мала Рогань 22.08 17-30 Бабаї 3:0
62 Футбол-Енерджі Зірка 22.08 17-30 УТБ Металіст 6:2
63 КЛФ Дружба 23.08 17-30 Бабаї 2:1
64 ХСС Хладік-ДКІ 23.08 17-30 Спартак-Арсенал 0:2
65 Фортуна Місто 22.08 17-30 Дергачі 0:6
14 тур. 29.08.2017  17-00
66 Мала Рогань Фортуна 29.08 17-00 Мала Рогань 4:2
67 Місто ХСС 31.08 17-00 Олімпієць Люботин 6:1
68 Хладік-ДКІ КЛФ 29.08 17-00 Ім. Бобрових 3:1
69 Дружба Футбол-Енерджі 29.08 17-00 Жихор 1:4
70 Зірка  Вікторія 17-30 Зірка 1:2
15 тур. 05.09.2017  17-00
71 Зірка  Мала Рогань 05.09 17-00 Зірка 3:5
72  Вікторія  Дружба 05.09 17-00 Старт 4:1
73 Футбол-Енерджі  Хладік-ДКІ 06.09 17-00 УТБ Металіст 0:0
74 КЛФ  Місто 05.09 17-00 Олімпієць Люботин 0:6
75 ХСС  Фортуна 05.09 17-00 Спартак-Арсенал 4:1
16 тур. 12.09.2017  17-00
76 Мала Рогань ХСС 14.09 17-00 Мала Рогань 0:7
77 Фортуна  КЛФ 12.09 17-00 Дергачі 1:1
78 Місто  Футбол-Енерджі 17-00 Олімпієць Люботин 6:1
79 Хладік-ДКІ  Вікторія 12.09 17-00 Ім. Бобрових 3:2
80 Дружба  Зірка 12.09 17-00 Жихор 0:3
17 тур. 19.09.2017  16-30
81 Дружба  Мала Рогань 19.09 16-30 Жихор 6:3
82 Зірка  Хладік-ДКІ 19.09 16-30 Зірка 0:2
83 Вікторія  Місто 19.09 16-30 Старт 0:3
84 Футбол-Енерджі  Фортуна 20.09 16-30 УТБ Металіст 3:0
85 КЛФ ХСС 20.09 16-30 Спартак-Арсенал 0:5
18 тур. 26.09.2017  16-00
86 Мала Рогань  КЛФ 26.09 16-00 Мала Рогань 1:1
87 ХСС  Футбол-Енерджі 27.09 16-00 Спартак-Арсенал 1:2
88 Фортуна  Вікторія 26.09 16-00 Старт 0:3
89 Місто Зірка 26.09 16-00 Олімпієць Люботин 3:0
90 Хладік-ХСС  Дружба 26.09 16-00 Ім. Бобрових 5:2

В календарі можливі зміни.