Федерація футболу
міста Харкова

Зимовий чемпіонат м. Харкова серед вищіх навчальних закладів

# Команда  “А” Команда “Б” Дата Час Стадіон Рахунок
1 ТУР
ГРУПА “А”
1 ХНАДУ ХНУБА 07.03 15-00 УФК-1 5:1
2 ХНУРЕ ХНУМГ 07.03 13-00 УФК-1 2:1
3 ХНУВС НАУ ХАІ 06.03 13-00 УФК-1 2:0
ГРУПА “В”
4 ХДАФК НТУ ХПІ 09.03 13-00 УФК-1 4:1
5 ХДУХТ УДАЗТ 09.02 13-00 Восток 1:0
6 ХНПУ ХДЗВА 08.02 14-30 ХНПУ 2:3
2 ТУР
ГРУПА “А”
7 ХНУБА НАУ ХАІ 15.02 15-00 УФК-1 1:1
8 ХНУМГ ХНУВС 15.02 13-00 Восток 2:1
9 ХНАДУ ХНУРЕ 15.02 13-00 УФК-1 4:1
ГРУПА “В”
10 НТУ ХПІ ХДЗВА 16.00 13-00 Восток 1:2
11 УДАЗТ ХНПУ 15.02 14-30 ХНПУ 1:3
12 ХДАФК ХДУХТ 16.02 13-00 УФК-1 4:1
3 ТУР
ГРУПА “А”
13 ХНУРЕ ХНУБА 10.03 15-00 УФК-1 1:1
14 ХНУВС ХНАДУ 10.03 13-00 УФК-1 0:3
15 НАУ ХАІ ХНУМГ 22.02 15-00 УФК-1 3:4
ГРУПА “В”
16 ХДУХТ НТУ ХПІ 23.02 13-00 УФК-1 7:1
17 ХНПУ ХДАФК 22.02 14-30 ХНПУ 0:2
18 ХДЗВА УДАЗТ 23.02 13-00 Восток 1:0
4 ТУР
ГРУПА “А”
19 ХНУБА ХНУМГ 02.03 13-00 Восток 2:0
20 ХНАДУ НАУ ХАІ 01.03 15-00 УФК-1 7:0
21 ХНУРЕ ХНУВС 02.03 13-00 УФК-1 1:1
ГРУПА “В”
22 НТУ ХПІ УДАЗТ 01.03 13-00 Восток 0:4
23 ХДАФК ХДЗВА 01.03 13-00 УФК-1 1:2
24 ХДУХТ ХНПУ 01.03 14-30 ХНПУ 3:2
5 ТУР
ГРУПА “А”
25 ХНУВС ХНУБА 15.03 13-00 Восток 1:2
25 НАУ ХАІ ХНУРЕ 15.03 13-00 УФК-1 4:1
27 ХДУМГ ХНАДУ 15.03 15-00 УФК-1 2:7
ГРУПА “В”
28 ХНПУ НТУ ХПІ 15.03 14-30 ХНПУ 4:2
29 ХДЗВА ХДУХТ 16.03 13-00 УФК-1 1:2
30 УДАЗТ ХДАФК 16.03 13-00 Восток 3:2
за 11-12 місця
31 НАУ ХАІ НТУ ХПІ 23.03 13-00 УФК-1 1:1 п. 5:3
за 9-10 місця
32 ХНПУ ХНУВС 22.03 14-30 ХНПУ 0:2
за 7-8 місця
33 УДАЗТ ХНУРЕ 22.03 13-00 УФК-1 3:2
за 5-6 місця
34 ХНУМГ ХДАФК 23.03 13-00 Восток 7:2
1/2 ФІНАЛУ
35 ХНАДУ ХДЗВА 23.03 15-00 УФК-1 6:0
36 ХДУХТ ХНУБА 22.03 15-00 УФК-1 4:2
ЗА 3-4 МІСЦЯ
37 ХДЗВА ХНУБА 31.03 13-00 УФК-1 2:1
ФІНАЛ
38 ХНАДУ ХДУХТ 31.03 15-00 УФК-1 0:2

У календарі можливі зміни

Група «А»
М Команда 1 2 3 4 5 6 І В Н П М РМ О
1 ХНАДУ 5:1 7:2 4:1 3:0 7:0 5 5 0 0 26:4 22 15
2 ХНУБА 1:5 2:0 1:1 2:1 1:1 5 2 2 1 7:8 -1 8
3 ХНУМГ 2:7 0:2 1:2 2:1 4:3 5 2 0 3 9:15 -6 6
4 ХНУРЕ 1:4 1:1 2:1 1:1 1:4 5 1 2 2 6:11 -5 5
5 ХНУВС 0:3 1:2 1:2 1:1 2:0 5 1 1 3 5:8 -3 4
6 НАУ ХАІ 0:7 1:1 3:4 4:1 0:2 5 1 1 3 8:15 -7 4
Група «Б»
М Команда 1 2 3 4 5 6 І В Н П М РМ О
1 ХДУХТ 2:1 1:4 1:0 3:2 7:1 5 4 0 1 14:8 6 12
2 ХДЗВА 1:2 2:1 1:0 3:2 2:1 5 4 0 1 9:6 3 12
3 ХДАФК 4:1 1:2 2:3 2:0 4:1 5 3 0 2 13:7 6 9
4 УДАЗТ 0:1 0:1 3:2 1:3 4:0 5 2 0 3 8:7 1 6
5 ХНПУ 2:3 2:3 0:2 3:1 4:2 5 2 0 3 11:11 0 6
6 НТУ ХПІ 1:7 1:2 1:4 0:4 2:4 5 0 0 5 5:21 -16 0

Матч за 11-12 місце

НАУ ХАІ – НТУ ХПІ  1:1 п. 5:3

Матч за 9-10 місце

ХНПУ – ХНУВС  0:2

Матч за 7-8 місце

УДАЗТ – ХНУРЕ  3:2

Матч за 5-6 місце

ХНУМГ – ХДАФК  7:2

1/2 Фінала

ХНАДУ – ХДЗВА  6:0

ХДУХТ – ХНУБА  4:2

Матч за 3-4 місце

ХДЗВА – ХНУБА 2:1

Фінал

ХНАДУ – ХДУХТ  0:2